KudoZ-moderátor leköszön
Thread poster: Attila Piróth
Attila Piróth
Attila Piróth  Identity Verified
France
Local time: 21:33
Member
English to Hungarian
+ ...
Mar 21, 2009

Kedves kollégák!

Az utóbbi hetekben a moderátori szerepkör erőteljesen megváltozott, és eljutott arra a pontra, ahol már nem tudom összeegyeztetni a moderátorokkal szemben támasztott elvárásokat azokkal az elvekkel, gondolatokkal, amelyek engem vezéreltek a KudoZ (és egy ideje az Off Topic fórum) moderálása során. Ezért a mai napon lemondtam a moderátori szerepkörömről.

Szeretném megköszönni nektek azt a nagyon korrekt szellemet, amely azokba
... See more
Kedves kollégák!

Az utóbbi hetekben a moderátori szerepkör erőteljesen megváltozott, és eljutott arra a pontra, ahol már nem tudom összeegyeztetni a moderátorokkal szemben támasztott elvárásokat azokkal az elvekkel, gondolatokkal, amelyek engem vezéreltek a KudoZ (és egy ideje az Off Topic fórum) moderálása során. Ezért a mai napon lemondtam a moderátori szerepkörömről.

Szeretném megköszönni nektek azt a nagyon korrekt szellemet, amely azokban a KudoZ-nyelvpárokban uralkodik, ahol moderátorként segíthettem. Bármilyen kérdés kapcsán a továbbiakban is örömmel állok rendelkezésetekre - mint kolléga, melynek reményeim szerint moderátorként is sikerült megmaradnom.

Üdvözlettel:
Attila
Collapse


 
Zsuzsa Berenyi
Zsuzsa Berenyi  Identity Verified
Hungary
Local time: 21:33
English to Hungarian
+ ...
Köszönjük Mar 21, 2009

az eddigi munkát és a sok-sok segítséget.

 
Judith Kiraly
Judith Kiraly  Identity Verified
United States
Local time: 12:33
English to Hungarian
Sajnálom Mar 22, 2009

Attila,

kicsit "bennfentes" az indoklás, magamfajta mezei tag nem egészen értheti. Sajnálom, hogy leköszöntél, nem olyan régen volt, amikor a magyar KudoZ oldalon örömmel jelentetted az új szerepkörödet.
Ha mégis jól olvasok a sorok között, akkor megértelek és egyet is értek veled. Hátha változunk, jobb irányba.

Köszönjük a segítségedet, jó munkát!
Király Judith



[Edited at 2009-03-23 15:31 GMT]


 
Erzsébet Czopyk
Erzsébet Czopyk  Identity Verified
Hungary
Local time: 21:33
Member (2006)
Russian to Hungarian
+ ...
SITE LOCALIZER
őszintén sajnálom Mar 22, 2009

Kedves Attila!

Bár nekem soha nem volt olyan visszafogott és kiegyensúlyozott sem a jellemem, sem a megnyilvánulásaim, ismeretlenül (bár van egy közös ismerősünk (N/A), aki a barátnőm és a kolléganőm) is tiszteltelek és tisztellek azért amilyen vagy - vagy amilyennek nekem tűntél a hozzászólásaid alapján.

Engedd meg, hogy megköszönjem a munkádat, és bár a döntésedet nehezen tudom elfogadni (a motivációdról is elég ködösen fogalmaztá
... See more
Kedves Attila!

Bár nekem soha nem volt olyan visszafogott és kiegyensúlyozott sem a jellemem, sem a megnyilvánulásaim, ismeretlenül (bár van egy közös ismerősünk (N/A), aki a barátnőm és a kolléganőm) is tiszteltelek és tisztellek azért amilyen vagy - vagy amilyennek nekem tűntél a hozzászólásaid alapján.

Engedd meg, hogy megköszönjem a munkádat, és bár a döntésedet nehezen tudom elfogadni (a motivációdról is elég ködösen fogalmaztál, ez nekem lila köd, persze ki tudja, milyen elvárások fogalmazódnak meg a moderátorokkal szemben?), de tiszteletben tartom.

Üdv a távolból, Erzsi
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

KudoZ-moderátor leköszön






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »