Pages in topic:   < [1 2]
Platinum tagság
Thread poster: Csaba Ban
Andras Szivak
Andras Szivak
Local time: 01:49
English to Hungarian
+ ...
Szerintem megéri Oct 19, 2005

"Szerintem a magas ár igen komoly visszatartó tényező, 120 dollár (kedvezménnyel most 100 dollár, ha a lejárat előtt fizet valaki) igen nagy összeg, és azt még azonnal megfejelik a 25% ÁFÁval, plusz néhány dollár eljárási költség (Paypal-al fizettem), így én 128,50-et fizettem, ehhez majd jön még 7-8 dollár, amikor az AMEX kártyámra átutalom a pénzt. Ehhez nyugati fordítási díjak kellenének, és nem 1 forintos leütés ár."

1. Szerintem nem "igen
... See more
"Szerintem a magas ár igen komoly visszatartó tényező, 120 dollár (kedvezménnyel most 100 dollár, ha a lejárat előtt fizet valaki) igen nagy összeg, és azt még azonnal megfejelik a 25% ÁFÁval, plusz néhány dollár eljárási költség (Paypal-al fizettem), így én 128,50-et fizettem, ehhez majd jön még 7-8 dollár, amikor az AMEX kártyámra átutalom a pénzt. Ehhez nyugati fordítási díjak kellenének, és nem 1 forintos leütés ár."

1. Szerintem nem "igen nagy", sőt, nem nagy összeg.
2. Azért vagy a Proz-on, hogy ne 1 forintos, hanem nyugati árért dolgozz.

Vitán felül áll, hogy megéri, minden tekintetben. 128,50 nem pénz egy évre!
Collapse


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:49
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
fejlemények Oct 20, 2005

Nagy valószínűséggel úgy néz ki, hogy LESZ kedvezményes feltételekkel megvásárolható platinum-tagság.
A proz.com összes tagjára kiterjedően készülőben van egy nagy évvégi kampány, melynek egyik célja minél több tag rábeszélése a fizetős tagság előnyeire. Ez a kampány az év végére várható - ebbe illeszkedik bele a magyarországi kedvezményes fizetési lehetőség is.
Részletek pár héten belül várhatók.

Csaba

(Most p
... See more
Nagy valószínűséggel úgy néz ki, hogy LESZ kedvezményes feltételekkel megvásárolható platinum-tagság.
A proz.com összes tagjára kiterjedően készülőben van egy nagy évvégi kampány, melynek egyik célja minél több tag rábeszélése a fizetős tagság előnyeire. Ez a kampány az év végére várható - ebbe illeszkedik bele a magyarországi kedvezményes fizetési lehetőség is.
Részletek pár héten belül várhatók.

Csaba

(Most pár napig nem leszek itthon (okt. 26. szerda reggelig), addig nem tudok hozzászólásokat sem jóváhagyni.)
Collapse


 
Eva Ballentine (X)
Eva Ballentine (X)  Identity Verified
Hungarian to English
+ ...
Ugyanarról beszélünk Oct 21, 2005

Csaba Ban wrote:

Minden normális vállalkozásnál bevett szokás, hogy az összbevétel növelése érdekében bizonyos csoportok részére kedvezményes árakat állapítanak meg (a buszbérlet is olcsóbb a diákoknak, a törzsvásárlók a legtöbb helyen néhány százalékos kedvezményt kapnak, stb.).
Ilyen szemszögből kell nézni azt az elképzelést, hogy egyes országokban lakó proz.com tagok könnyített fizetési feltételek mellett élvezhessék a fizető tagság előnyeit. ......

Ugyanakkor nem illik bele ebbe a gondolatmenetbe az, hogy más országokban, pl. Kanadában élő proz.com tagok élhessenek ugyanezzel a lehetőséggel.

Ami a romániai lehetőségeket illeti, meg fogom említeni Henrynek. Mivel Romániában a jelek szerint nagyon sok aktív tag van, feltételezem, hogy nem fog elzárkózni attól, hogy ott is egy hasonló fizetési lehetőség jöjjön létre - de egyelőre ezt nem kell készpénznek venni, mivel a kettőnk közötti levelezés kizárólag a magyarországi esetleges könnyítésekről szólt.

cs.


Kedves Csaba!
Isten bizony én befizetem a Proz tagságom akkor is ha különböző országokban lakóknak a fele lesz az összeg. Egyetértek, hogy a fizetési feltételek egyenlőek legyenek bárki számára, illetve ne fizessen senki magyarországon többet a tranzakció végrehajtásáért, mint én, vagy bárki más. Evvel nics gond. Ha ezért szükséges a tagdíjat csökkenteni, akkor, ahogy azt már többször is megírtam, teljesen egyetértek!


 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Platinum tagság






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »