Deja Vu X3 na Win 10
Thread poster: Marcin Liszewski
Oct 2, 2021

Od kilku dni pracuję na Win 10 i mam problem z Deja Vu X3.
Postanowiłem, że przerzucę się na MemoQ. Zainstalowałem wersję próbną i jestem zawiedziony i załamany po tym drugim dniu, jak męczę się z okiełznaniem przejścia z DVX3 na MemoQ.

Dlatego myślałem, że może odratuję DVX3. Ale program ciągle wyświetla jakieś błędy pomimo tego, że mam najnowszego builda i wszystkie aktualizacje.
Kontaktowałem się z obsługą. Zaproponowano mi zdalną diagn
... See more
Od kilku dni pracuję na Win 10 i mam problem z Deja Vu X3.
Postanowiłem, że przerzucę się na MemoQ. Zainstalowałem wersję próbną i jestem zawiedziony i załamany po tym drugim dniu, jak męczę się z okiełznaniem przejścia z DVX3 na MemoQ.

Dlatego myślałem, że może odratuję DVX3. Ale program ciągle wyświetla jakieś błędy pomimo tego, że mam najnowszego builda i wszystkie aktualizacje.
Kontaktowałem się z obsługą. Zaproponowano mi zdalną diagnozę, na co nie mogę się zdecydować ze względu na NDA.

Czy da się uruchomić ten program na Win 10 bez problemów? Od biedy da się z niego korzystać, ale jest to bardzo upierdliwe.
Na starcie wyświetla się błąd 13405, dwa razy, potem 21480. Potem kiedy klikam na dany segment wyświetlają się 2675, 2525. Te dwa ostatnie są chyba spowodowane wyszukiwaniem za pomocą opcji auto search, ponieważ pokazują się zawsze, kiedy kliknę na jakiś wpis z TM lub TB. A kiedy wybiorę np. pierwszy wpis z pamięci, klikając ctrl + 1, to wtedy te dwa błędy wyświetlają się dwukrotnie.

Jak można się domyślić, taka praca mija się z celem.

Czy mielibyście jakieś pomysły, jak temu zaradzić? Ewentualnie moglibyście poradzić dobry program CAT, byleby nie memoq i nie trados?
Collapse


 
Marcin Liszewski
Marcin Liszewski
Poland
TOPIC STARTER
Temat do zamknięcia Oct 4, 2021

Okazało się, że mój rejestr zawierał wpisy z jakiejś poprzedniej wersji i instalacja nowego builda nic nie dawała. Musiałem odinstalować program, wyczyścić rejestr i dopiero wtedy zainstalować go ponownie. Teraz wszystko działa.

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Deja Vu X3 na Win 10






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »